Çağrı Merkezi444 57 34

İstanbul Ümraniye Aşağı Dudullu AEG Buzdolabı Servisi

Servis Çağrı Merkezi

AEG Buzdolabı Servisi

444 57 34
  • Aynı gün ekip
  • Önce fiyat, sonra onay
  • 1 yıl yazılı garanti
İstanbul Ümraniye Aşağı Dudullu AEG Buzdolabı Servisi - servis çağrı merkezi

İstanbul Ümraniye Aşağı Dudullu bölgesinde AEG buzdolabı arızaları için teknisyen adresinize gelir; cihazı yerinde inceler, işçilik ve varsa parça bedelini onayınıza sunar, onarır.

Mesai içi çağrılarda aynı gün ekip planlanır. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar 1 yıl yazılı garanti kapsamındadır.

İstanbul Ümraniye Aşağı Dudullu AEG Buzdolabı Servisi Hızlı Bilgi

Bağımsız Özel Teknik Servis: Teknik Servis, AEG üreticisi veya distribütörü ile yetkili servis bağı bulunmayan bağımsız bir özel servistir. Onarım hizmetleri marka standartlarına uygun olarak bağımsız teknisyenler tarafından, marka uyumlu parça ile sağlanır.

AEG çamaşır ve bulaşık serilerinde pressostat ve ısıtıcı devresi kontrol edilir.

İstanbul Ümraniye Aşağı Dudullu'da AEG Buzdolabı Tamiri ve Bakımı

AEG buzdolabı cihazlarına İstanbul Ümraniye Aşağı Dudullu genelinde yerinde teknik servis, bakım ve onarım hizmeti sunuyoruz. No-frost ve statik modellerde fan, sensör ve gaz devresi ayrı ayrı test edilerek kök neden raporlanır.

Soğutma zayıflığı, buzlanma ve kompresör kaynaklı problemlerde gaz ve termal kontrol ile kalıcı onarım. Kayıtta verdiğiniz model bilgisi, onarımın ilk ziyarette tamamlanma ihtimalini artırır.

AEG Cihaz Servisleri

AEG markalı hangi cihazınız bozuldu?

Servis Nasıl İşliyor?

İstanbul Ümraniye Aşağı Dudullu AEG Buzdolabı Servisi için bizi aradığınızda işler şöyle yürüyor.

  1. 01

    Kayıt

    Çağrı merkezimizi ararsınız; cihaz ve arıza bilgisi alınıp servis kaydınız açılır.

  2. 02

    Bilgiler

    Cihazın markası, türü ve şikâyetiniz alınır. Model bilgisi varsa parça hazırlığını kolaylaştırır.

  3. 03

    Adres

    Teknisyenin geleceği adres ve size uygun zaman aralığı not edilir.

  4. 04

    Randevu

    Mesai içi taleplerde aynı gün için ekip planlanır; saat telefonla teyit edilir.

  5. 05

    Tespit

    Teknisyen cihazı yerinde inceler; arızayı ölçüm ve testlerle belirler.

  6. 06

    Fiyat

    İşçilik ve varsa parça bedeli ayrı ayrı, yazılı olarak bildirilir.

  7. 07

    Onay

    Kararı siz verirsiniz. Onay vermezseniz cihaz olduğu gibi kalır.

  8. 08

    Teslim

    İşlem bitince yapılan iş, değişen parça ve garanti bilgisi faturanızda yazılı olarak elinize geçer.

Servis Çağrı Merkezi
444 57 34

İstanbul'un İlçeleri

Avrupa ve Anadolu Yakası'nın tamamında yerinde servis. İlçenizi seçin.

Avrupa Yakası

Anadolu Yakası

Ümraniye Mahalleleri

AEG Servis Ücreti Nasıl Belirlenir?

Telefonda kesin fiyat vermiyoruz, çünkü veremeyiz. Aynı belirtinin arkasında gevşemiş bir kablo ucu da olabilir, komple bir elektronik kart da; birinin maliyeti diğerinin onda biri. Teknisyen AEG cihazı açıp baktıktan sonra işçiliği ve varsa parça bedelini ayrı ayrı söyler, toplamı size bildirir. Onaylamazsanız cihaz olduğu gibi kalır.

Garanti ve Parça Bilgisi

Parça gerekirse marka uyumlu orijinal ve muadil seçeneklerin fiyat ve garanti farkını anlatırız; tercihi siz yaparsınız. Taktığımız parça da yaptığımız işçilik de 1 yıl yazılı garanti kapsamındadır; garanti bilgisi faturanızda yer alır.

AEG Buzdolabı Servisi Sık Sorulan Sorular

Cevabını bulamadığınız soru için arayın; çağrı merkezimiz yanıtlar.

01İstanbul Ümraniye Aşağı Dudullu buzdolabı soğutmuyor?

Gaz basıncı, kompresör çalışması ve fan hattı ölçülür. Kaçak varsa onarım öncesi bildirilir.

02Buzlanma aşırı artıyor?

Defrost rezistansı, timer ve sensör zinciri kontrol edilir.

03Kompresör sürekli çalışıyor?

Kapı contası, termostat ve gaz yükü birlikte değerlendirilir.

Detaylı bilgi: İstanbul Ümraniye Aşağı Dudullu AEG Buzdolabı Servisi

İstanbul Ümraniye Aşağı Dudullu AEG Buzdolabı Servisi

TSER planlı servis · Kayıtlı müdahale · Teknik Servis

İstanbul Ümraniye Aşağı Dudullu — AEG Buzdolabı Servisi

Teknik Servis olarak İstanbul Ümraniye Aşağı Dudullu sınırları içinde AEG Buzdolabı Servisi süreçlerini standart kontrol listesiyle yürütüyoruz: güvenlik, performans ve enerji tüketimi birlikte değerlendirilir.

Arıza belirtisi ne olursa olsun, AEG cihazında kök nedeni bulmadan parça değişimine geçilmez. İstanbul Ümraniye Aşağı Dudullu ekiplerimiz multimetre, manometre veya hata kodu okuyucu ile kanıta dayalı tespit yapar.

AEG için tipik arıza profili

AEG çamaşır ve bulaşık serilerinde pressostat ve ısıtıcı devresi kontrol edilir.

Bağımsız kurumsal servis beyanı

Teknik Servis, AEG cihazlarında üretici yetkili servisi değildir; marka uyumlu parça ve kayıtlı işçilik sunar.

Neden TSER ile Buzdolabı Servisi?

İstanbul Ümraniye Aşağı Dudullu müşterilerimize sunduğumuz Buzdolabı Servisi hizmetinde fiyat, işlem başlamadan önce SMS veya sözlü olarak teyit edilir; onay olmadan onarım yapılmaz.

Servis sonrası AEG cihazınızda kısa bir test döngüsü çalıştırılır; su kaçağı, ısı farkı veya program tamamlama gibi kritik adımlar kontrol listesine işlenir.

  • Aynı gün slot: İstanbul Ümraniye Aşağı Dudullu için mesai içi çağrılarda hızlı ekip ataması
  • Çok marka deneyimi: AEG dışı cihazlarda da aynı süreç standardı
  • E-arşiv fatura: Her işlem sonrası yasal belge e-posta ile iletilir
  • KVKK uyumlu kayıt: Kişisel veriler yalnızca servis amacıyla işlenir

Kontrol listemizdeki başlıklar

Su tahliye veya sirkülasyon hattı
Isı sensörü ve termal denge
Yazılım / hata kodu okuma
Rulman, fan veya kompresör gürültüsü
İstanbul Ümraniye Aşağı Dudullu AEG Buzdolabı Servisi - TSER Teknik Servis
İstanbul Ümraniye Aşağı Dudullu — AEG Buzdolabı Servisi yerinde servis.

Servis akışı

AEG Buzdolabı Servisi akışımız dört aşamadan oluşur; her aşama müşteriye bildirilir ve kayıt numarası ile takip edilebilir.

1

Kayıt

Model kodu ve arıza özeti çağrı merkezine işlenir.

2

Yerinde tespit

Ölçüm ve güvenlik kontrolleri tamamlanır.

3

Onarım

Onay sonrası parça/işçilik uygulanır.

4

Teslim

Test döngüsü ve garanti bilgisi verilir.

Sorununuz devam ediyorsa İstanbul Ümraniye Aşağı Dudullu ekibimiz ücretsiz ön bilgilendirme için hazır; Buzdolabı Servisi uzmanımız model kodunuzu not alarak dönüş yapar.

Hemen arayın444 57 34